Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanał Na Mpc Jednym Z Najlepszych! Szok!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mogłem się powstrzymać zamieścić tej jakże fasynującej wiadomości również w tym dziale !

 

 

Jak ukazuje serwis Youtube, nasz kanał jest jak na razie na 9 miejscu najczęściej subksrybowanych kanałów w tygodniu, a ma zaledwie 3 dni !!!

 

W rankingu miesięcznym kanał znajduje się na 98 miejscu, co też jest ogromnym sukcesem!

 

Medal można zobaczyć w lewej części kanału MPC Forum :)

 

 

 

Kolejne wyróżnienia !!

 

#1 - Najczęściej subskrybowane (Bieżący tydzień) - Reporterzy

#1 - Najczęściej subskrybowane (Bieżący miesiąc) - Reporterzy

#4 - Najczęściej subskrybowane (Bieżący tydzień)

#15 - Najczęściej oglądane (Dzisiaj) - Reporterzy

#15 - Najczęściej subskrybowane (Bieżący tydzień) - Reporterzy - Globalny

#30 - Najczęściej subskrybowane (Bieżący miesiąc)

#46 - Najczęściej oglądane (Bieżący tydzień) - Reporterzy

#170 - Najczęściej subskrybowane (Bieżący tydzień) - Globalny

 

#x - Gdzie X = miejsce w rankingu

 

Jak widać, nasz kanał mocno pnie się w górę! :)

Mam nadzieję, że będzie to niezwykła motywacja dla teamu kanału MPC, by dawać z siebie jeszcze więcej!

 

 

Link do kanału:

http://www.youtube.com/ForumMPC

 

 

PS: Z radości popełniłem błąd w nazwie tematu ;p

Proszę zmieńcie na : Kanał Mpc Jednym Z Najlepszych! Szok!

Don't feed trolls ;]

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A ja mówiłem sobię że mój jedny sub. nic nie da to nie subowałem :( Już robię nufkę konto (stare ID zapomniałem) i daję suba.

 

Czekamy na Top1 :>

Opublikowano

Mogę zrobić dużo kont do subów ,ale to było by nie fair.

 

Gz...

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Mogę zrobić dużo kont do subów ,ale to było by nie fair.

 

Gz...

 

Suby zbieramy uczciwie :)

Ja już jestem mega zadowolony !! < 33333333

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Można by się zainteresować żeby dodać newsa z tym kanałęm, to jeszcze więcej osób by się o tym dowiedziało.

Recenzja CoD'a 2 o wiele lepsza niż Metina ale to wciąż nie jest ideał, napisałem w innym temacie dlaczego ;]

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

Recenzja metka mi się podobała bo w pełni wyraża to czym jest Metin2. Ale czekam na dalsze Recenzje a kanałowi już dałem sub ;]

Gz jak na 3 dni to ogromne osiągnięcie ;]

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

Opublikowano

Dobra dobra ^^

Teraz all odpalają hit fakera ,i nabijamy wyświetlenia :).

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

hehe tak można by zrobić, w końcu forum o cheatach i bugach więc powinny nam towarzyszyć na każdym kroku :)

ale lepiej dojść do top 1 uczciwie, bo potem większa satysfakcja, a tak poza tym wielkie GZ dla całego teamu

Opublikowano

Bo całe mięcho się rzuciło w jednej chwili żeby zostać fajnym i mieć Empece f $u8cIac|-| ;o, a że jest to duże forum to znalazło się 67 osób, lol.

Weteran
Opublikowano
Suby zbieramy uczciwie

Ja już jestem mega zadowolony !! < 33333333

Tak tak....

 

Podejrzewam wogole ze ten kanal tylko subskrybowali userzy z tego forum .

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

Tak tak....

 

Podejrzewam wogole ze ten kanal tylko subskrybowali userzy z tego forum .

 

Nie wiesz, userzy xxx.

 

Będzie topka. ;P

Gość Mounthains
Opublikowano

Tak tak....

 

Podejrzewam wogole ze ten kanal tylko subskrybowali userzy z tego forum .

 

 

Jesteśmy 2-3 dni na youtube, to co się dziwisz?

 

Top@ Gratulację ;)

Weteran
Opublikowano
Jesteśmy 2-3 dni na youtube, to co się dziwisz?

 

Top@ Gratulację

No ale czego tu Gratulowac.

Ze w podpietych jest temat z Kanalem MPC

i userzy daja bezmyslnie subka , bo moim zdaniem jakis koles ktory nie wie o MPCforum i wszedlby na Kanal mpc raczej nie dal by subka , bo poki co recenzji malo i wogole malo filmikow.

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

Jeszcze doszło teraz :

#30 - Najczęściej oglądane (Dzisiaj) - Reporterzy

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...